La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

1

Postawiłem na live, pierwszy rzut wolny w drugiej połowie w meczu Everton - Atalanta na Atalantę. Zaczyna się druga połowa, Everton przy piłce, patrzę gracze Atalanty doskakują agresywnie do nich, krzyczę w myślach nie fauluj :D Nagle piłka do gracza Atalanty odwrócony tyłem do bramki, myślę zaraz go sfaulują i będzie pięknie, ale nic z tego znowu Everton odzyskuje piłkę, przeczuwam ,że już po kuponie. Nagle Atalanta przejmuje i akcja, biegnie biegnie gracz Atalanty i...... pięknie wycięty w polu karnym, sędzia gwiżdże 11, kupon na +, ale jakie emocje :D Fajnie chyba częściej będę stawiał coś takiego jak będę oglądał mecz ;D

0

@bixmix Rzut wolny to samo co rzut karny? Czy zaklad byl ogolnie na faul?

0

@Katalończyk 99 Właśnie na rzut wolny był :D Więc chyba to samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?