La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

0

Teraz naszy nie przemyślenia odnośnie naszych wychowanków którzy odeszli. Sandro musi być taki słaby że nawet nie wchodzi w przegranym meczu, Samper ( wiem jest po kontuzji) nie gra w ostatniej druzynie ligi, Munir tez nie jest wiodącą postacią w Alaves. A ci zawodnicy mieli pomagać nam w zdobywaniu trofeów. Może jestem w błędzie ale (prócz Pedro i może Tiago) nie widzę naszego wychowanka który by był wiodącą postacią w swojej druzynie po odejściu od nas. Gdzieś te kilka lat zostało zmarnowane oby obecny trener dawał więcej szans młodym bo kolejne „perełki” zostaną zmarnowane.

1

@rafik300010 Icardi i Sanabria

0

@Veb1233 Ale czy oni zadebiutowali w pierwszym zespole i mieli realną szanse na wzmocnienie. Icardi z tego co pamietam to był rok czy dwa w La Masi i odszedł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?