La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

10

Mam wrażenie że większość zapomniała jak bardzo okrojoną kadrę mamy w tym momencie, nie ma Dembele, Roberto, Mascherano czy Gomesa, Dembele po odejściu Neymara napewno byłby kluczowy w układance Valverde, Roberto z pewnością też, Mascherano i Gomes to solidni zmiennicy, dziwicie się że wchodzi taki Denis (już pomijam fakt że większośc tego zawsze oczekuje- zeby wchodził z ławki), a kto miał wejśc kiedy tylu ważny zawodników jest kontuzjowanych, do tego Suarez który bije się chyba z Benzemą o nagrode najgorszego napastnika sezonu bo dawno żaden piłkarz mnie tak nie irytował jak Suarez w tym sezonie.
Łatwo krytykowac naszą postawę a w ataku, ale należy się zastanowić dlaczego- 1/3 ataku ma kontuzje, a kolejna 1/3 ma beton na stopach- jak atak ma być skuteczny w takich okolicznościach?

0

@Kacper1432 Mógł wejść Paco za Suareza, nie rozumiem czemu gdy Luis gra tak tragicznie nie jest zmieniany. Chyba dzisiaj przerwał 5 akcji bo był na spalonym

0

@Kacper1432 Ale tu nikt nie krytykuję Valverde tylko Deulofeu , Suareza , Semedo i sędziego . I wszyscy na to zasłużyli .

1

@trolownik Myślę że zmiana napastnika na napastnika nic by nie dała w sytuacji gdzie do końca jest (+/-) 20 min a napastnik jest skutecznie odcinany przez obrońców, akurat wprowadzenie Deulofeu, Vidala i Denisa w celu rozciągnięcia gry i przyśpiesznie na papieże wyglądała dobrze, w praktyce Delulofeu zapomniał mózgu przy wchodzeniu na boisko

0

@ShawnC Jak to nie, nasza gra w ataku jest bardzo mocno komentowana (podają do Messiego i liczą że coś zrobi-coś takiego nie raz już czytałem)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?