La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

0

Co do Leo i Argentyny życzę jak najlepiej ale po tym losowaniu wydaje mi się że ich szansa przeszła w finale 2014. Teraz nie dość ze grupa nie zbyt łatwa, to nawet jak prawdopodobnie przejdą Danie , to potem mają od ćwierćfinałów masakra : Najprawdopodobniej Hiszpania w 1/4 , Niemcy w 1/2.

konto usunięte

1

@Pawelsky Liczyłem na finał Argentyna - Hiszpania, a obie drużyny spotkają się pewnie już w 1/4

1

@Pawelsky albo jak z drugiego miejsca (co tez bardzo mozliwe) to od Francja w 1/8...

To byl ten jeden strzal - wowczas mieli cud miod droge - grupa latwa (choc i tak tylko Messi ich ratowal), pozniej meczarnie ze Szwajcaria, "w miare" pewna
jednbramkowa wygrana z Belgia, karne z Holandia. De facto trudnosci na papierze zaczely im sie od 1/4, a moze nawet ktos moglby rzecz, ze od 1/2. Belgia wowczas miala swoje problemy - choc na papierze mocna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?