La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

2

Dziwi mnie strasznie że ludzie tak skreślają Real... w tydzień 10 pkt mogło się zrobić 6, na szczęscie jest 8 i cieszmy się bo nasza gra nie powala, czy sędziowie nam bramki zabrali czy nie, Barcelona i tak i tak te mecze powinna wygrać (a napewo z Celtą). A Real? Real teraz jest śmieszny i rozumiem tutaj taką polewkę, ale Real to Real i ja się śmiać nie będe, bo jestem pewny że wróca prędzej czy póżniej, może nie do wygrywania wszystkiego (nie w tym sezonie), ale zaczną regularnie zdobywać punkty i wtedy to nie my będziemy się śmiali, Ronaldo już nie raz udowadniał że gdy wszyscy mówia że się kończy on potrafi w najtrudniejszym momencie zamknąć wszystkim usta. Postawiliśmy się w sytuacji, w której musimy wygrac Lige, bo śmieszne nie będzie to że Real w trakcie sezonu miał taką stratę, tylko to że Barcelona (oby nie) ją straciła. Jest dobrze, ale nie ma co nikogo lekceważyć, Barca jest w bardzo trudniej sytuacji w obliczu kontuzji Umtitiego, ciągłego braku Dembele i słabej formy kilku zawodników (Suarez, Semedo, Rakitić, Pigue), mam nadzieje że te nieszczęścia które nas spotykają ostatnio nam się zwrócą, a teraz trzeba pracowac bo przewaga się sama nie utrzyma. VeB :)

1

@Kacper1432 Ale tu nikt nie przypisuje nam zdobycia ligi , poprostu polewamy z Realu .

0

@ShawnC A ja nie mówie że ktoś przypisuje nam Lige ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?