- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1323 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1323 Culés
2
Prawda jest taka że gramy najgorszy futbol od wielu lat. Ale nie ma co się dziwić bo mamy najsłabszy skład od lat. Klub nie zadbał aby odpowiedni zaleźć zastępców za Xaviego, Iniestę (ma swoje lata i nie może już prezentować najwyższego poziomu, Alvesa ( jest szansa że w końcu Semedo odpali) Na tych 3 pozycjach brakuje nam piłkarzy na najwyższym poziomie, jest jeszcze lewe skrzydło ale zakładam że Dembele się tu sprawdzi. Uważam że dopóki nie sprowadzimy klasowych pomocników to nic z tego nie będzie.
2
@bartekvisca Podaj przykład tych klasowych pomocników do kupienia?
15
@bartekvisca W podstawowym składzie brakuje nam właściwie tylko rozgrywającego takiego jak Xavi. Na innych pozycjach mamy piłkarzy godnych gry w pierwszym składzie Barcy:
1. Ter Stegen - obecnie w tej formie najlepszy bramkarz świata
2. Semedo - aktualnie w słabszej formie, ale już na początku sezonu pokazał co potrafi i czuję, że będzie godnym następcom Alvesa.
3. Pique - jak jest w formie zdecydowanie TOP3 ŚO świata.
4. Umtiti - ściana, nie trzeba nic więcej dodawać
5. Alba - w tym sezonie bardzo skuteczny, dobry w defensywie i jeszcze lepszy w ofensywie. Powiedziałbym, że obecnie najlepszy LO na świecie
6. Busquets - nie ma obecnie lepszego DP dla Barcy. Idealnie pasuje do naszego stylu gry
7. Iniesta - tutaj jest ten problem, że nie daje rady już grać przez pełne 90 minut, ale jak jest na boisku razem z Messim potrafi robić rzeczy które ciężko byłoby sobie wyobrazić gdybyśmy ich nie widzieli
8. Dembele - młody talent, trudno sobie wyobrazić by mógł sobie nie poradzić w Barcelonie
9. Suarez - niegdyś bezapelacyjnie nalepsza 9. świata. Po ostatnich meczach można sądzić, że wraca do formy.
10. Messi - ...
Oczywiście przy założeniu, że wszyscy są zdrowi i w formie :)
Także jeśli chodzi o Once de Gale brakuje tylko mega dobrego rozgrywającego, choć uważam, że mógłby nim spokojnie być Roberto.
3
@bartekvisca Ta. Najsłabszy. To chyba nie pamiętasz Barcy Taty Martino. Tutaj różnica jest taka, że Valverde doskonale radzi sobie z problemami. Co chwilę Barcelonę trapią kontuzje, Neymar odszedł zaraz po przyjściu trenera. Wielkie zamieszanie z transferami. W klubie pozostają "piłkarsie odpady". Sędziowie kradną punkty w lidze, a mimo to wciąż mamy 1 miejsce i ogromną przewagę nad Realem. Na wiosnę odpalimy, że jeszcze cały świat ponownie będzie się zachwycał Barceloną. Polecam robić screeny. Warunki są dwa - zakup Coutinho w zimowym okienku i koniec plagi kontuzji.
2
@KamQiX Nic dodac nic ująć.
1
@KamQiX Dembele nie ma zadnych papierow na to, by twierdzić, że na pewno sobie poradzi w Barcelonie. Nie ma tez zadnych, ze sobie NIE poradzi. To jest jedna wielka niewiadoma.
0
@kkbarca Zauważyłem błąd w moim komentarzu, ale nie mogę już edytować. Oczywiście nie "następcom" tylko "następcą" :)
0
@Reiv111 Dawaj na banie, polałem Ci
0
@KamQiX De Gea jest lepszy.
0
@matirix20 Obecnie? Śmiem wątpić... To co Marc wyczynia na tej bramce to jest poezja.
0
@al Fayed No też nie przesadzaj jakby to był taki kot w worku. Neymar przychodził ze słabej ligi brazylijskiej, a w wieku Dembele nie był od niego lepszy, a Dembele jednak już wcześniej sprawdził się w Bundeslidze i nawet przeciwko Bayernowi zaliczał bardzo dobre występy.
0
@KamQiX A Rakitić słaby i się nie nadaje ale po Messim , Neymarze i Suarezie to on od poczatku kariery u nas notuje najlepsze liczby jeśli chodzi o bramki i asysty , licząc tylko LL i LM 25 bramek i 20 asyst .
0
@ShawnC Ja nie mówię, że słaby. Ale jednocześnie uważam, że Barca powinna mieć lepszego zawodnika na tej pozycji.
0
@KamQiX Neymar to jednak Neymar, byl egzekutorem, złotym dzieckiem Brazylii, technicznym cudem, spadkobiercą magii Ronaldinho, a Dembele? Szybki zawodnik, który sporo asystuje. Stylem gry pasuje do nas znacznie mniej niż pasował Neymar. Do tego ma za sobą jeden dobry sezon w BVB i jeden w Rennes. Marzę o tym, aby znalazl swoje miejsce w Barcelonie, ale na pewno nie biore tego za coś pewnego.