La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

0

Sebastian Vettel jest sceptyczny co do powrotu Roberta Kubicy do F1, cwaniak teraz tak mowi. Podczas Grand Prix Stanów Zjednoczonych Vettel zastąpił Roberta Kubicę, gdy ten nie został do niego dopuszczony z powodu wypadku jakiego doznał podczas Grand Prix Kanady. Kto wie może nie byłby w tym miejscu co teraz.

konto usunięte

0

@lucas/catalan Nie dziwie się, że jest sceptyczny. To nie są skoki narciarskie, swoim błędem narażają innych zawodników na niebezpieczeństwo lub zakończenie wyścigu. Kubica nigdy nie będzie sprawny jak przed wypadkiem i osobiście uważam, że powinien dać sobie spokój, ale no.. to tylko moja skromna opinia i mimo wszystko będę trzymał za niego kciuki.

4

@PrinceDamon Kubica to nie jest typ który odpuszcza.

3

@PrinceDamon Kubica to sportowiec, ktory NIGDY nie odpuszcza. Jeszcze wroci i ich wszystkich pokona

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?