- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
21
Tak sobie czytam i widzę, że niektórzy mają ból pewnej części ciała po artykule El Mundo odnośnie zarobków Messiego.
A ja się pytam, co Was to obchodzi? Czy to Wy mu płacicie? Czy chociaż piszący wzbogacili ten klub o choćby 10 Euro? Większość pewnie nie. Ale do krytyki pierwsi.
Poza tym sprawa ważniejsza kto w ogóle powiedział, ze to jest prawda? Artykuł w jednej Madryckiej gazecie o wątpliwej reputacji, a wrzawa jakby świniak kartofle z piwnicy wyżarł.
1
@Hegemon Jeśli rzeczywiście Messi dostanie 100 milionów euro za podpis to uważam że jest to gruba przesada . Nie dość że przepłacamy z pensjami dla zawodników to jeszcze robimy w cholerę drogie transfery i ot tak do podpisu dorzucą 100 milionów , dramat .
5
@ShawnC Dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia, a takie wcześniej czy później musi się pojawić, to dla mnie jest to bzdura. Pierd wypuszczony przez madrycki szmatławiec.
0
@Hegemon Ja się tylko uśmiechnąłem,bo wcześniej ktoś wstawił że City jest gotowe zapłacić Messiemu za sam podpis 100 mln.Dzień później "Messi dostanie od Barcelony 100 mln premii za podpisanie nowego kontraktu"
1
@Hegemon Obchodzi nas bo jesteśmy kibicami klubu, co w tym dziwnego ?
Inna sprawa, że w tych czasach piłkarzy z powiedzmy top3 kupuje się nie raz, a 2 lub 3 razy, mimo że są cały czas w klubie.
Jest kasa jest fun.
Konkurencja napędza wymagania, takie prawa rynku.
W końcu to biznes na wielką skalę.
0
@Hegemon Jak zobaczyłem ile zarabia Messi pomyślałem sobie: ZASŁUŻYŁ.
2
@Hegemon Z choinki się urwałeś? Nie będzie żadnego oficjalnego potwierdzenia. Takowe już było poprzez zdjęcie i komunikat na oficjalnej stronie klubu. Od kiedy kluby oficjalnie informują publicznie o tym ile dany piłkarz zarabia?
Ty się pytasz co innych obchodzi ile Leo zarabia, a ja się pytam co Cię obchodzi że innych to obchodzi. Idąc Twoim tokiem rozumowania to w ogóle nie powinniśmy komentować nic innego jak tylko oficjalne komunikaty wypuszczane przez klub, bo każda informacja prasowa może być wyssana z palca. Po co w ogóle na tej stronie są podawane informację z gazet, po co ten przegląd prasy?, wszak wszytko to szmatławce i piszą same bzdury. Także siedźmy cicho i najlepiej nie komentujmy niczego.
3
@Bobo25 Oczywiście, że będzie. Jest na przykład zgromadzenie Socio, na którym omawiane są finanse klubu razem z wydatkami. 100 mln nie da się pominąć.
1
@Hegemon Bzdura. Tam są podawane ogóle wyniki finansowe klubu, w tym ile całościowo klub wydaje na pensje i premie na wszystkich zawodników, nie ma szczegółowych informacji na temat tego ile konkretny zawodnik zarabia czy jakiej wysokości dostał premie.
http://www.fcbarca.com/73386-susana-monje-przedstawila-sprawozdanie-finansowe-klubu-za-poprzedni-sezon.html?c72fc0895f4035433153d551f1f68d74=&utm_source=seeAlso&utm_campaign=news&p=2
http://www.fcbarca.com/49437-klub-przedstawil-sprawozdanie-finansowe.html
http://www.fcbarca.com/49437-klub-przedstawil-sprawozdanie-finansowe,dyskusja-1897579.html
http://www.fcbarca.com/mobile/49437-klub-przedstawil-sprawozdanie-finansowe.html
Wskaż mi proszę czy w którym kolwiek z ostatnich sprawozdań finansowych podano informację o pensji czy premii konkretnego zawodnika.
0
@Bobo25 Po pierwsze Socio mają prawo do pytań i nie wątpię, ze takie padnie. Po drugie nie trzeba być Einsteinem, żeby sobie z takich danych 100 mln wyliczyć.
1
@Hegemon Po pierwsze literalnie klub należy do socio ale to nie znaczy że każdy socio ma wgląd do każdej umowy zawieranej przez klub. Takie umowy mogą zawierać klauzulę poufności i dostęp do nich poza zawodnikiem i jego agentem ma np tylko zarząd klubu. To tak jakby w Polsce firma państwowa (z większościowym udziałem Skarbu Państwa), której de facto właścicielami są podatnicy czyli my wszyscy i każdy mógł zapytać ile dany, konkretny zwykły szeregowy pracownik firmy zarabia. Chyba sobie tego nie wyobrażasz? A nawet jakby jakimś cudem takiej informacji udzieli socios to ich też w takim wypadku obowiązywała zapewne tajemnica poufności. Nie było by również żadnego oficjalnego komunikatu bo chyba za taki nie uznajesz napisanie przez wyśmiewane przez Ciebie gazety konkretnych kwot powołując się na jakiegoś socio który im to przekazał.
Po drugie nie wiem czy sam Einstein by doszedł do tego ile zarabia i jakiej wysokości premie dostał Leo skoro dostałby tylko ogólne dane za rok/sezon w postaci ile klub wydaje całościowo na pensje i premie. Uwzględniając fakt że w danym roku klub wypłacił premie sportowe (w nieznanej nam wysokości bo tylko z gazet mamy informacje) , bo w tym samym roku przedłużono umowę z kilkoma innymi zawodnikami gdzie podniesiono im pensję o niewiadomo jaką kwotę i dostali niewiadomo jaką premię.
Jeśli jesteś w stanie podać te konkretne kwoty mając tylko dane o całości wydatków na pensję i premię to należy ci się nobel z matematyki. Powodzenia.
0
@Bobo25 Przeczytaj statut FC Barcelony, a potem pisz.
1
@Hegemon No z takim argumentem to już nie ma dyskusji.
Wskaż mi proszę jakąkolwiek OFICJALNĄ informację wydaną przez klub o wysokości pensji czy premii konkretnego zawodnika w ostatnich latach. Rozumiem że żaden socio nigdy się nie zinteresował ile zarabiał wcześniej Leo, Neymar czy ktokolwiek inny skoro nie było takich oficjalnych informacji.
Przecież nawet kwoty transferów są z rzadka ujawniane. Nie wliczam w to sprawy transferu Neymara do nas bo te informacje były ujawniane przez tą cała aferę i sprawy sądowe.
0
@Bobo25 Nie chcesz czytać Twoja sprawa. Ale w sumie wystarczy jedna dana. Procentowy wzrosty wydatków na wynagrodzenia. I już przynajmniej będzie można oszacować co i jak.
1
@Hegemon Ale w tym procentowym wzroście będą też kwoty na podwyżki i premie dla innych zawodników. Jak z tego obliczysz ile konkretnie dostał Leo? Proszę geniuszu matematyczny wytłumacz to takiemu laikowi jak ja.
Dalej nie wskazałeś choć jednego przypadku oficjalnej informacji o wysokości pensji konkretnego piłkarza.