La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

5

Pep daje dzisiaj szansę od pierwszej Philowi Fodenowi. Chłopak ma 17 lat i dzieciaka gra w City i jego szkółkach. Kolejkę temu w LM dostał debiutancki kwadrans, teraz od pierwszej minuty.

w pierwszym składzie zagra też dzisiaj Tosin Adarabioyo. 20-lat, ŚO. Także w szkółce City od kilkunastu lat, to będzie jego 5 mecz w City, 5 pod Pepem.

do tego na ławce 18-letni Brahim Diaz i 19-letni Demeaco Duhaney.

Pep nie zawodzi jeśli chodzi o minuty dla młodziaków w ostatniej kolejce LM ;)

1

@hoeniker  Spokojnie, u nas Valverde w meczu o nic gra Rakiticiem, Pique, Suarezem, bo po co stawiac na młodych

1

@FCB24 uważaj na takie krytyczne komentarze, bo zaraz przyjdzie pewien użytkownik-obrońca-wszystkiego i powie Ci, że "Alenia niech zbiera siły na weekend i pomoże drużynie B w utrzymaniu." i że jak takiś mądry to zostań trenerem ;)

0

@hoeniker  To niech przyjdzie :D czekam

0

@hoeniker  o kim mówisz bo jest bardzo ciekaw :)?

0

@hoeniker  A pamiętam to pisanie: "Valverde stawiał na młodzież w Bilbao, zobaczycie jak będzie wprowadzał młodziaków u nas" XD

1

@hoeniker  a może po prostu Valverde zamiast wprowadzać młodzież w pierwszym sezonie pracy, po prostu chce, aby pierwsza drużyna sie zgrywała? Po odejściu Neymara wiele sie zmieniło, może woli testować różne warianty, ustawienia czy coś i narazie nie widzi mu sie stawianie na młodych, kto wie, może w drugim sezonie zacznie to robić znacznie częściej.

0

@gryfiT. ktokolwiek wchodzący z ławki gdzieś w drugiej połowie zrobiłby ogromną krzywdę planowi zgrywania pierwszej drużyny.

0

@hoeniker  pewnie masz racje, po prostu próbuje jakoś usprawiedliwić(?) Ernesto. Nie jestem jednym z tych 'użytkownik-obrońca-wszystkiego', ale warto też spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?