La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

4

Czyli jutro jest ten sprawiedliwy plebiscyt? Szczerze to wisi mi Ronaldo i ta jego ambicja złotych piłek lecz nie mogę znieść jak w telewizji i na portalach społecznościowych przez najbliższy czas będzie aby o nim. Dzisiaj oglądając wiadomości oczywiście była zmianka o meczu na jedynce i o tym, że wielki Cris strzela na zawołanie, jest najlepszy xd Mam wrażenia, że polscy dziennikarze widzą tylko jego i Lewego o którym też oczywiście była mowa...

1

@Lola120 "polscy dziennikarze widzą tylko jego"

w głosowaniu Fifa The Best , gdzie głosują dziennikarze z całego świata na najlepszego piłkarza na świecie, Ronaldo zmiażdżył wszystkich głosami

no ale tak, tylko z polskimi dziennikarzami coś jest nie tak ;)

2

@hoeniker  Nie chodziło mi o głosowanie, nic takiego nie napisałam :) Bardziej o przekazywanie wiadomości, komentowanie meczów Realu i częste wypowiedzi dlaczego Lewy nie wygrał złotej piłki?

0

@Lola120 w tym roku wcale nie powinno być przyznanej tej nagrody. W tym roku po prostu nikt nie był najlepszy i sie nie wyróżnił. Nagroda będzie przyznana na siłę bo komuś trzeba dać.

0

@banann16 Ja to rozumiem bo jeśli Messi ciągnął by Barce w ważnych meczach jak z Juventusem i wtedy my wygralibyśmy LM to raczej wygrał by Leo ale tak to jest :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?