La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

0

jakie są wasze doswiadczenia z obstawianiem NBA? bo chciałbym iść za ciosem :D

konto usunięte

0

@FCB24 A no całkiem fajne XD

0

@krzychu1526 to znaczy? czesto się tam zdarzają niespodzianki?

0

@FCB24 Żeby obstawiać NBA trzeba naprawdę uważnie śledzić poczynanie drużyn. Z tego co tam kiedyś słyszałem, to jest tam takie coś jak "tankowanie" czyli specjalne przegrywanie, aby na koniec dostać lepszy pick w drafcie. Więc sam widzisz że jest to bardzo specyficzna liga, choć piękna do oglądania :) Tankują oczywiście tylko drużyny które nie mają szans na play offy

0

@Zieliniak no własnie nigdy nie obstawiałem NBA, ale np w hokeju nawet zasad do konca nie znam a mi zawsze siada :D to mysle czy z koszykówką nie sprobowac

0

@FCB24 Nie radzę obstawiać NBA, przed Nowym Rokiem. Drużyny jeszcze nie są do końca zgrane, dużo kontuzji, naprawdę dużo niespodzianek się trafia. Lepiej obstawiać np. NFL, gdzie niedługo zaczną się play-offy

konto usunięte

0

@FCB24 Ja często gram ovr albo prowadzenie do przerwy/w kwartach. Ludziska też polecają grać ilosc punktow zawodnika. Mi zawsze Harden i LBJ ładnie siadali :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?