- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
1
Pietro Pellegri - Genoa - 2001 rocznik - 2gole, średnio co 136min.
https://www.transfermarkt.pl/pietro-pellegri/profil/spieler/364133
Przyszłość? Wiem, że to nie jest takie łatwe, ale gdybym był na miejscu Bartomeu ściągnąłbym go, Lincolna, Paulinho(17lat) i na pewno z Fulham Ryana Segensona czy jakoś tak. Niech wypali na wielką skalę chociaż 1 z nich. Ściągnąć, wypożyczyć i liczyć, że będą z nich gwiazdy piłki.
5
@puyol_presidend5 Kolego, tekst oklepany, ale to nie jest FM. Nie można sobie tak pstryknąć i ściągnąć tych wszystkich piłkarzy. To bardzo ryzykowne. To skrajnie młodzi zawodnicy i nie wiadomo jakby sobie poradzili. Zresztą u nas w szkółce też jest wiele talentów, na pozycji tego ziomka z Genoi występuje chociażby Abel Ruiz, a na LO Cucurella i to właśnie wychowankowie powinni otrzymać szanse, nie trzeba ściągać obcych młodziaków za grube miliony.
1
@puyol_presidend5 Jakoś u nas nigdy te wypożyczenia się nie sprawdzały dobrze :/
1
@puyol_presidend5 Wow ten ziomek jest ode mnie młodszy o 41 dni, a już karierę rozkręca i według transfermarkt kosztuje 5 milionów Euro :o
Trochę wysoki jest, może to drugi Zlatan będzie xD
0
@DaPi Ja mam 21 i jedyne co osiagnalem to wyhranie 1 ligi w fifie 2016, a Mbappe 3 lata mlodszy juz 1/2 lm
0
@Socjopata No to jeszcze ja dodam od siebie to, że z mojego miasta jest chłopak o rok starszy, który nazywa się tak samo jak ja i z tego co słyszałem ostatnio jest teraz w Cracovii, a był w Polonii. W młodzieżówce Reprezentacji też już grał z tego co pamiętam, bo jakoś w wakacje był zaproszony na turniej do Francji.