- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1353 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1353 Culés
35
Teraz na gali pokazali bramki Ronaldo.
4 razy dostawił nogę na pustą bramkę
2 z karnych
Ewidentnie najlepszy piłkarz świata....
3
@ZelekBARCA Niesłychane. A gol to gol ;) Czemu nie powiesz jaką bramę wczoraj zasadził? ahh no tak.
1
@ZelekBARCA tyle na pustaka strzelił co messi w całej lm w sezonie :)
3
@LioNey99 Może dlatego, że jedna jaskółka wiosny nie czyni?
1
@LioNey99 A wczorajsza bramka padła w czasie jak możliwe było jeszcze głosowanie ?
0
@LioNey99 Bo mówi o tym co pokazywali podczas transmisji na YT.
1
@tombard Kluczem nie jest te całe głosowanie, ale ciągłe umniejszanie zasług Ronaldo jest niezwykle zabawnym kompleksem tego serwisu.
Mam wrażenie, że tutaj ciąg na bramkę czy instynkt snajpera ma pejoratywny wydźwięk. Napastnik żyje z goli, niech strzela nawet kością ogonową, doceńcie jego kunszt tak czy siak. Fajnie, że Messi strzela częściej ładne bramki, ale też nie każda to stadiony świata, dojdziemy do jakiegoś absurdu za chwilę ;)
0
@LioNey99 A to jest ZP czy ZB albo nagroda dla najlepszego napastnika ?
0
@tombard Hmm może Cię zaskoczę, ale w Złotej Piłce generalnie w ostatnich latach zdobywali napastnicy i teraz uważaj, co więcej - bramkostrzelni. Gdy już skonstatujemy taką oczywistą oczywistość chyba sprawa się rozwiązała. Wiem, że ten plebiscyt nie docenia bramkarzy itd, ale no to rządzi się swoimi prawami, śmietankę spijają Ci co strzelają dużo i zdobywają trofea ;)
Ktoś słusznie napisał - od urody bramek jest nagroda Puskasa. Nie chcę się bawić w Nostradamusa, ale na 99% kolejną edycję też wygra ktoś bramkostrzelny i napastnik, przeżyjesz to? :P
0
@LioNey99 Nie. Pójdę się powiesić.