- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1303 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1303 Culés
6
|Barcelona B 2:1 Sporting Gijon|
Opis i moja opinia co do gry, niektórych zawodników:
• Oriol Busquets - rozegrał naprawdę dobre spotkanie. Już w 6' przeciął podanie i natychmiastowo podał do Alenii - https://imgur.com/2SMhKWn. W 9' mógł spokojnie odegrać piłkę do obrońcy, ale za wszelką cenę chciał zagrać do przodu i mu się to udało, nie bał się podjęć ryzyka mimo, że był naciskany przez rywala - https://imgur.com/DVYnaZq. W 10' dobre podanie między dwoma rywalami do Inigo Galarrety, które napędziło całą akcję - https://imgur.com/iP6Bt5K. 12' i dobra asekuracja Palencii na prawej obronie - https://imgur.com/dGRaKuC. Ogólnie dobrze kontrolował środek pola. Kilka wybić np. w 26'. W 36' spodobało mi się jego zachowanie, bo zszedł do linii obrony pomiędzy dwóch środkowych obrońców i zaczął rozgrywać - https://imgur.com/WvnpVUX. Jakbym już u kogoś to widział. ;) W 66' błąd, nie zorientował się czy na pewno ktoś za nim jest i przepuścił piłkę do rywala - https://imgur.com/ZIWiaoi.
• Sergi Palencia - również rozegrał wczoraj dobre spotkanie. Udany powrót do obrony w 11' i odegranie piłki do bramkarza - https://imgur.com/O8yfATY. 29' i bardzo dobry przerzut na skrzydło do Jose Arnaiza - https://imgur.com/deZpnUi. Odbiór w 36' czy zablokowanie podania w 37'. W 37' brał udział przy bramce na 2:0, to on zagrał piłkę na głowę Lozano, który świetnie zgrał ją do Arnaiza - https://imgur.com/uMYuLP0. Kilka wślizgów np. w 32', 58' - https://imgur.com/UsPON0n czy 66'. W 46' założył 'siatkę' - https://imgur.com/9WW5pKS. Tak, jak Busquets zaasekurował jego, tak on zaasekurował Oriola w 35' w środku pola - https://imgur.com/eyrPyaa.
• Carles Alena - mimo strzelanie bardzo ważnego gola, w zadaniach pomocnika wyglądał wczoraj nie najlepiej. Starał się, ale zazwyczaj nie wychodziło tak, jak chciał a podania nie dochodziły do celu np. w 28' - https://imgur.com/zMYehWM 53' - https://imgur.com/Fcrx9Ao czy dwa razy w 76' - https://imgur.com/bda6xp1 i https://imgur.com/ikCk3U9. Tak naprawdę dopiero pod koniec spotkania mogłem odnotować coś pozytywnego np. w 80' bardzo dobra kontrola nad piłkę i podanie napędzające akcję - https://imgur.com/aTQZmew. Na minus również zmarnowanie akcji sam na sam w 47' - https://imgur.com/3YkSTDT.
• Marc Cucurella - solidny występ. 3' szła kontra i wybicie piłki głową w aut, co pozwoliło na odbudowanie formacji. 4' i przyblokowanie wrzutki. W 45' dobra interwencja przy linii bocznej. Kilka dobrych przerzutów np. w 12' do Palencii - https://imgur.com/36mZz7H czy w 74' do Arnaiza - https://imgur.com/O1aIXNn. 51' i bardzo dobre podanie górą do Lozano - https://imgur.com/z06Tmp1. W 77' ładnie wyprowadził akcję do spółki z Galarretą i Alenią - https://imgur.com/bHqTOA9.
• Jorge Cuenca - dobry występ 18-letniego środkowego obrońcy. Masa wybić np. w 9' - https://imgur.com/n9kKGJP 14', 39' 57' - https://imgur.com/kJG47YG czy 64'. Jedno z wybić (w 28') przerodziło się w bardzo dobre podanie (nie wiem czy tak chciał, ale wyszło świetnie) - https://imgur.com/q9xBEEy. Osobiście lubię gdy obrońca potrafi wyprowadzić piłkę czy przerzucić ją na skrzydło i Cuenca popisał się wczoraj kilkoma dobrymi zagraniami np. w 11' - https://imgur.com/NuviWFf 34' i świetny przerzut do Arnaiza - https://imgur.com/gCXPuYd czy 47' - https://imgur.com/QofeGQi. W 70' dobrze zaasekurował Cucu - https://imgur.com/vkXQXCH.
Jakby ktoś chciał to tutaj jest link do całego spotkania, którym się posłużyłem do napisania tego komentarza -
0
@BaroPodertos Brakowało mi twoich podsumowań Barcy B. Świetne są.
2
@Bartek22 Dzięki. :) Będę się starał je dodawać na tyle często ile będę mógł, bo ostatnio coraz mniej czasu mam. :)