La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

4

Nabijamy się z gościa a zobaczycie, że czego Messi by nie zrobił to nie dadzą mu Złotej Piłki za 2018, żeby podtrzymać ten wymysł o "dwóch najlepszych piłkarzach świata". Smutne ale prawdziwe. Śmiem nawet twierdzić, że kolejny raz wcisną ją Cristiano i okrzykną najlepszym w historii. My wiemy jak jest na prawdę ale przy czasach gdzie rządzą marketing i pieniądze ja uważam ten scenariusz za bardzo prawdopodobny.

konto usunięte

0

@rado_Barca No i co z tego? Jestem za Ronaldo jeżeli chodzi o ZP, bo to nagroda za jak sam stwierdziles marketing, więc nie widzę problemu...

0

@tomaszzalesie Nie powiedziałem, że to nagroda za marketing tylko, że marketing i hajs rządzą dzisiejszym światem. To z tego, że jednak za te kilkadziesiąt lat ktoś spojrzy na ilość tej nagrody i stwierdzi- "o, ten to był najlepszy w historii". Pomimo tego, że wiem że Leo jest najlepszy to mnie to boli bo może być tak, że kiedyś ludzie będą go uważali za lepszego piłkarza co jest totalnym absurdem.

0

@rado_Barca W sumie to on już się okrzyknął najlepszym piłkarzem w historii, sam xD

konto usunięte

0

@rado_Barca To mówisz, że za parę lat ludzie będą sprawdzali kto ile ma ZP? Śmieszne...juz teraz sie z tego większość śmieje, sam widzisz że ZP nie jest wyznacznikiem, więc nadal nie widze sensu takiego gadania...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?