La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

8

Na początku chciałbym zaznaczyć, że zdaję sobie sprawę z tego, co mecz bronię Denisa, czasami pewnie nawet przesadnie, ale jestem fanem jego gry.

Co do tego meczu...
Hejtujecie Denisa, ale kto tak naprawdę w ofensywie gra lepiej od niego? Jedynie Messi, ale też wiele nie może zrobić. Może warto zadać pytanie dlaczego... Powód jest prosty. Biegnie jedynie zawodnik, który ma piłkę. Pozostali stoją w miejscu lub idą jakby byli na spacerze w parku. Przez to są dokładnie kryci przez piłkarzy w żółtych strojach.

Do czego zmierzam... Problemem nie jest tutaj gra z piłką przy nodze. Problem leży po stronie właśnie tych piłkarzy, którzy nie znajdują się w jej posiadaniu. Dlatego hejtowanie tutaj Denisa nie ma najmniejszego sensu, bo nawet Messi nie wie co ma zrobić kiedy przed sobą nie ma do kogo podać. Tylko on akurat ma niesamowity drybling i tym nadrabia. Dlatego wypada lepiej niż inni.

1

@KamQiX No tak, Denis gra świetnie, podejmuje świetne decyzje xD Co za brednie.

konto usunięte

2

@KamQiX ten hejtowany Denis zawsze pośle przynajmniej parę kluczowych podań, nie to co inni

konto usunięte

0

@KamQiX Paulinho, Busquets > D. Suarez

0

@KamQiX Od Denisa wymaga się magii, wymaga się tego by czasem jak Asensio w Realu sam odmienił losy meczu.

0

@KamQiX Rakitic i Paulinho nie mogą razem przebywać na boisku i tyle.

konto usunięte

4

@KamQiX Denis przynajmniej prowadzi piłę do przodu a nie podaje do najbliższego.

0

@sewciu50 Czytanie ze zrozumieniem... W którym miejscu napisałem, że gra świetnie? Chodzi mi tylko, że to nie jego wina, że nie ma co zrobić z piłką gdy ją ma przy nodze. Zauważ, że z przodu nie ma ruchu. Nikt nie wychodzi spod krycia.

1

@KamQiX Za każdym razem, podejmował złe decyzje, miał co zrobić. Np. przy jednej sytuacji, mógł podać do Leo zamiast wdawać się w niepotrzebny drybling.

1

@KamQiX Miał rozwiązania, tylko że wolał poprowadzić sobie jeszcze piłkę nie wiadomo po co 2 godziny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?