La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

4

Powiem tak , wszedł Paco z Vidalem to wrócił odrazu pressing i już lepiej to wyglądało .
Denis niby przy piłce ale tak jak powiedzieli komentatorzy zero z tego wynikło i niewidoczny Paulinho .

konto usunięte

0

@ShawnC Fakt że Denis słabo zagrał, ale wszystko co napisałeś jest prawdą w 20%...obraz gry stopniowo się zmieniał po czerwonej kartce to ona zmieniła obraz meczu.

Ogólnie występ Barcy 4/6, cieszą 3 pkt, ale mecz bez historii, do zapomnienia na już :D

0

@ShawnC Paulinho nie jest mediapunta a tak go wystawiał ostatnio Valverde. Paco powinien mieć podstawowy skład obecnie i grać z przodu z Suarezem i Messim. Widać jak na dłoni że Suarez zaczyna grać jak człowiek jak z przodu ma innego napastnika. Do powrotu Dembele nie powinno być dylematu kto powinien grać.

0

@Eto'o9 R10 Rakitić to mediapunta ale szkoda bo Valverde go wystawia jako tego bardziej defensywnego pomocnika .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?