La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

6

Według niektórych to najlepiej pozbyć się Denisa i dać szansę Aleni...a po kilku słabych występach i jego sprzedacie.Tak było z Roberto,Vidalem,Paco i jest z każdym kto nie gra jak Iniesta,Xavi czy Messi.Początek sezonu i spusty nad Semedo,po słabych występach już nie był cacy...trochę cierpliwości panie i panowie,nie każdy nowy to Umtiti i od razu gra jak z nut.

0

@norbi77 To zależy od preferencji danej osoby, jak jedna powie, że jej się nie podoba Semedo, a drugiej nie podoba się Denis, to można odnieść wrażenie, że ludzie chcą wysprzedać pół składu, a tak nie jest. Ja np. uważam, że Denis jest za słaby, mówię to z przykrością, al. Nieudany poprzedni sezon, a w tym tylko udowodnił, że nie jest na odpowiednim poziomie i co więcej nie ma na tyle talentu, żeby takowy poziom osiągnąć. Podoba mi się Semedo. Ostatnio spuścił z tonu, ale potencjał ma ogromny. Paco też się dobrze prezentuje, przede wszystkim cenię go za skuteczność. To urodzony snajper.

Tak to wygląda. Ja bym się pozbył Denisa, ktoś inny Semedo, a jeszcze inny Paco, ale to nie oznacza, że cała La Rambla sprzedaje pół składu po 2 nieudanych meczach. Moje wnioski na temat Denisa wyciągnąłem na podstawie poprzedniego i tego sezonu, więc trochę czasu miałem, żeby się nad nim zastanowić. Nie skreśliłem go po 2 meczach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?