La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

0

Moze ktoą obeznany w graczach M.City powiedziec mi nieco wiecej o Edersonie? Widze sporo pozytywnych opinii o nim, a oglądając kilka meczy zagrał w porządku lub bardzo dobrze. Z góry dzięki :)

4

@gorgota W sumie to przypomina Ter Stegena z początków w Barcelonie. Potrafi wyciągać trudne piłki ale błędy też się mu zdarzają głupie.

0

@gorgota Świetny w grze nogami,a próbkę umiejętności gry na linii.dał w derbach Manchesteru.Jak dla mnie klasowy zawodnik a w przyszłości top 5

konto usunięte

1

@gorgota Bez wątpienia ma talent, ale widać w jego grze spore braki. Choćby w ostatnich derbach przy próbie rzucenia się pod nogi Rashforda źle ocenił swoją pozycję i za bardzo odkrył długi słupek. Mimo wszystko godny podziwu jest jego spokój w wyprowadzaniu piłki i to w wieku dopiero 24 lat. Jeśli nie odbije mu palma i nie będzie popełniał głupich błędów (tzw. klopsów), to może za kilka lat być w ścisłej czołówce bramkarzy - zwłaszcza patrząc na jego warunki fizyczne.

0

@ściah Dzięki bardzo wszystkim za odpowiedzi! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?