- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
1
Wow. Dinsey za 66,1 mld dolarów przejmują większość udziałów w 21st Century Fox. Oficjalny komunikat: "Umowa pozwala Disneyowi zjednoczyć franczyzy X-Men, Deadpool i Fantastyczna Czwórka i połączyć je z rodziną Marvela pod jednym dachem". To mięsko w tym daniu. Disney dostaje jednak też 20th Century Television, należące do Foxa stacje (m.in. FX i National Geographic), większość udziałów w platformie Hulu oraz prawa do franczyz Avatar i Simpsonowie, a zgodnie z postanowieniami w przyszłości przejmie również Sky i Star TV. Nie wiem czy to dobrze, bo takie molochy potrafią dziwnnie działać. Dobrze mimo to zarządzają SW (patrze na wyniki sprzedaży i opinie, indywidualnie nic nie moge powiedzieć, bo nie oglądałem nowych części) i jak superbohaterami pokierują tak samo, to fani tychże filmów mogą się cieszyć.
1
@sebasek99 Mam tylko nadzieję, że nie połączą tej Fantastycznej Czwórki (2015) z Avengers, bo to by była tragedia.
1
@Pawlak1992 Ja bym chciał crossa Superkwęka z Supermanem. Byłby pierwszy chyba nienudny film o nim.
0
@sebasek99 LucasFilm (gwiezdne wojny) też już w rękach Disneya. Normalnie monopol kurka.
0
@sokot Czyli najgorsza możliwa sytuacja i stan na rynku filmowym.
0
@sebasek99 Bożesz Ty mój. To już jestem pewien, że sporo szytu wyjdzie w najbliższym czasie. Będzie beka jak zaczną się wpieprzać w "Simpsonów" albo w "Family Guya". I oby nie wpadli na genialny pomysł wtłoczenia Fantastic 4 np. do Deadpoola XD