La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1758 Culés

1

Spojler GoT :



Genialny filimik :)
Tak sobie wspominam GoT i nadal mi sie wyc chce przy scenie smierci Robba :(

konto usunięte

7

@MarcinVeB4 Robb zachował się jak skończony głupiec i w pełni zasłużył na koniec jaki go spotkał. Zresztą jaki ojciec taki syn. W całej tej scenie szkoda mi było jedynie zabitego wilkora.

0

@Misanthrope Masz 100 procent racji ale jakos mi tak okropnie na sercu jak widze ta scene :(

konto usunięte

0

@MarcinVeB4 Sama scena była nakręcona genialnie, tutaj nie ma żadnych wątpliwości, aczkolwiek ja od początku nie przepadałem za Starkami, więc po prostu nie wywarła ona na mnie tak emocjonalnego wrażenia. Co innego w przypadku Ogara, jednak tutaj na szczęście mój smutek był relatywnie krótkotrwały. :P

2

@MarcinVeB4 Jak się jedzie do domu kogoś, kogo się obraziło i liczy się na ciepłe przyjęcie, to się umiera :D Boli szcególnie, bo aż do tego momentu z "wielką miłoździą życia!" Robb był przedstawiany jako całkiem ogarnięty gość, a tu nagle wdał się w tatusia :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?