La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1188 Culés

3

Seung-Woo Lee - W tym sezonie w Veronie zagrał w 2 meczach w Pucharze Włoch (łącznie 147 minut), natomiast w lidze zagrał w 6 spotkaniach (91 minut, co daje nam 1 mecz). Bez asysty, gola, ale gra rzadko, a jak już to w końcówkach spotkań. Ciekawe czy coś się zmieni, bo na razie nie wygląda to najlepiej.

Samper - Doznał kontuzji i w Las Palmas jak na razie wystąpił w 3 meczach (183 minuty) i też wcale nie grał dobrze. Na dzisiejszy mecz bez powołania.

Marlon - świetny początek w Nicei, grał genialnie, a teraz spadek formy i gra w kratkę i do tego słaby. Dzisiaj siedzi na ławce.

Halilović - liczę, że gra dzięki grze w Hiszpanii trochę odżyje i zacznie prezentować dobry poziom. Na razie wraca po kontuzji i wznowił treningi.

Munir - Gra regularnie w Alaves. W 15 meczach strzelił 4 gole i zanotował dodatkowo 3 asysty. Jednak nie widzę szans na to, że zostanie w Barcelonie. Alaves to chyba dla niego odpowiedni poziom, gdzie ma szansę na regularne występy i dobrą grę.

Douglas - nie ma co tutaj pisać.

W ogóle nie wychodzą nam te wypożyczenia. Szkoda...

3

@ViscaBarca123 Bardzo mi ich szkoda, zwłaszcza dwójki Samper-Halilović, bo talent mają ogromny, ale pech jeszcze większy. Co ciekawe najmniej utalentowanemu Munirowi idzie najlepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?