La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1545 Culés

22

Zdobywcy Złotej Piłki, gdyby nie było Messiego i Ronaldo.

2017 - Neymar
2016 - Griezmann
2015 - Neymar
2014 - Neuer
2013 - Ribery
2012 - Iniesta
2011 - Xavi
2010 - Iniesta
2009 - Xavi
2008 - Torres

źr. Mirror.

Ktoś jeszcze uważa, że duet Kroos-Modrić jest lepszy? :D

17

@Sawik_10 serio istniał ktoś taki, kto uważał, że duet z Madrytu jest lepszy?

39

@burcioszka Powiem Ci coś w tajemnicy, ale cicho sza!. Są nawet takie osoby, które uważają, że Cristiano Ronaldo jest lepszy niż Lionel Messi :D

0

@Sawik_10 A co ma opinia ze np. w latach 2016-2017 duet Kroos i Modric byl lepszy od pomocy Barcy do zestawienia o ZP...

0

@burcioszka Ale lepszy od kogo i kiedy?

W oststnich latach niestety ale pomoc Realu byla lepsza od naszej i tyle.

0

@mekston Od duetu Xavi-Iniesta. Modric i Kroos to moze lepsi byli ale od duetu Rakitic-Gomes

0

@Sawik_10 a co ma jedno do drugiego? nie bardzo czaje..

0

@Sawik_10 Bez Leo i Ronaldo Barca i Real nie osiągnęły tego co im sie udało, więc nie sądzę, żeby ZP tak często wygrywali zawodnicy tych klubów.

0

@Katalończyk 99 oczywiscie nie przyszlo sie nam zmierzyc gdy Xavi-Iniesta grali w prime i Modric z Kroosem. Ja oczywiscie tez stawiam na nasza pomoc z lat 2009-2011.

Zmierzam do tego, ze ten post w kontekscie zadanego pytania jest kompletnie z czapy.

Dodatkowo nalezy pamietac, ze im bardziej chcemy np. umniejszac graczom Realu z pomocy umiejetnosci lub mocno ich krytykowac to tym samym mozemy niebezpiecznie brnąć w teorie, ze "genialny Ronaldo z taka srednia pomoca" wygrywa LM za LM.

0

@mkord Hiszpania wlasnie z Xavim i Iniesta wygrala 3 wielkie turnieje z rzędu.

Byc moze tak czesto bysmy nie wygrywali, ale to w sumie takie gdybanie :)

konto usunięte

0

@mekston Mekstonie, wyglądasz mi na sympatyka Realu (czemu oczywiście zaprzeczysz) :)
Miej cywilną odwagę i przyznaj się:))

0

@al Fayed Haha - powaznie? Bo stawiam wyzej nasza pomoc z lat 2009-2011?

Czy kwestia jakiejs tam logiki? Jesli bedziemy sprowadzac druzyne bialych do tego, ze maja beznadziejnego Benzeme, szklanego Balea (to akurat prawda ;)), nie topowa pomoc, kiepskiego Ramosa w obronie to jak to sie dzieje ze Real jednak taki mocny? A moze ten Real taki beznadziejny - tylko.wowczas to tez jest przytyk do naszej druzyny wowczas

Generalnie po prostu odniesienie sie do rankingu Zp i rzucenie pytania zupelnie z czapy to wlasciwie glownie na to chcialem zwrocic uwage :). Juz nie mowiac do tego ze ktos chce na bazie rankingu ZP oceniac danego gracza. To znowu moze blednie sugerowac ze jest to cos o co nalezy wyciagac istotne wnioski i w jakis sposob uznaje zasadnosc klasyifkacji tam przedstawionej pod katem oceny jakosci graczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?