La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1806 Culés

9

Najwięcej celnych podań w tym sezonie La Ligi 2 spośród zawodników Barcy B:

1. David Costas - 810 (87% celności)
2. Cucurella - 736 (81%)
3. Alena - 697 (83%)
4. Oriol Busquets - 633 (85%)
5. Jarque - 629 (82%)
6. Galarreta - 573 (85%)
7. Cuenca - 523 (83%)
8. Ortola - 479 (82%)
9. Vitinho - 418 (85%)
10. Martinez - 407 (85%)


Cucurella wykręca w tym sezonie niesamowite liczby, ciągle równa forma. A to przecież lewy obrońca. Uwielbiam chłopaka. Nie możemy tutaj popełnić tego samego błędu, co z Grimaldo. Liczę, że będzie dostawał coraz więcej szans. On, Alena, Oriol, Arnaiz, Cuenca, Palencia i Abel Ruiz. Zdecydowanie największy potencjał w drużynie "B".

0

@ViscaBarca123 No to jako lewy obrońca zgadnij czemu ma najwięcej celnych podań .

7

@ShawnC Oh, geniusz się odezwał znowu. Drugi zawodnik w Barcy B pod względem liczby kluczowych podań (23). Zgadnij czemu tak jest? Bo gra świetnie. Średnio 41 podań na mecz to dużo. Oczywiste jest, że obrońcy wymieniają więcej podań, ale jego liczby w tym sezonie robią wrażenie.

0

@ViscaBarca123 A co ma liczba kluczowych podań do najwięcej udanych ?

7

@ShawnC To, że średnio 1,3 kluczowego podania na mecz, jak na 19-letniego lewego obrońcę, to naprawdę dobry wynik, który potwierdza jego dobrą grę.

0

@ViscaBarca123 Tak kombinowałem ostatnio jak rozwiązać sytuację z LO. Digne jest świetnym rezerwowym, ale to nie jest potencjał na pierwszy skład. Pozycja Alby jest niepodważalna. Zrobiłbym to tak. Cucurella ten i następny sezon niech spędzi w Barcy B, no chyba że spadną, wtedy wypożyczyć go(choć to zwykle nie wychodzi) do jakiegoś średniaka La Liga. Następnie w prezezonie 19/20 przesunąć go do pierwszego składu a Dinia odesłać na jakieś dłuższe wypożyczenie, tak żeby mógł kilka lat później przyjść w miejsce samego siebie, tyle, że będzie zastępował odchodzącego Albę. Trzeba też pamiętać o Mirandzie. Piszę to jakbym z góry zakładał, że Marc odniesie sukces, ale naprawdę liczę na tego chłopaka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?