- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
2
Jeżeli ktoś myśli, że polskie media sieją propagandę to niech wejdzie na hiszpański elpais. Otóż według tego dziennika wybory regionalne w Katalonii były referendum niepodległościowym (co po części jest prawdą) i że zwolennicy oderwania tego regionu od Hiszpanii przegrali. A jak doszli do takiego wniosku? Otóż jako zwolenników integracji Hiszpanii przypisali koalicje Podemos z UnComu, które co prawda jest sceptyczne co do separacji, ale opowiada się za referendum i zaakceptowaniem jego wyniku. Co więcej nawet prawicowe madryckie el mundo wskazuje na przewagę zwolenników oderwania od Hiszpanii a wyżej wymienioną przeze mnie koalicję określa jako neutralną;) Oczywiście wzięli pod uwagę głosy oddane na wszystkie ugrupowania a nie na mandaty. W tej drugiej kwestii ugrupowania pro-niepodległościowe uzyskały większość;)
0
@MateoRenzi Bo wszedłem i tez sieją propagande. To jakies wytłumaczenie dla pisu?
0
@jakkku89 A gdzie pisałem, że to wytłumaczenie dla mediów sprzyjających partii rządzącej? Tyczy to się wszystkich od prawa do lewa i nie pisz mi że media prywatne mogą pisać co chcą bo parsknę śmiechem. Żadne media nie mają prawa manipulować i uprawiać propagandę;)
0
@MateoRenzi Za media prywatne nikt mi nie każe płacić za propagande w tvp owszem. Co w tym śmiesznego, że media prywatne mogą robić co chcą?
0
@jakkku89 Robić co chcą? Mogą twoim zdaniem podawać całkowite fake newsy do wiadomości publicznej na przykład skłaniające do przemocy i za to nie odpowiedzieć? No to się mylisz.