La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

konto usunięte

4

Nie czuję tych świąt... Pogoda jak w październiku. Ale jeszcze bardziej nie czuję atmosfery El Clasico. Godzina 13 w sobotę... Chciałbym "serdecznie" podziękować ludziom z zarządu mojej ukochanej FC Barcelony, ludziom z Realu Madryt i ludziom z hiszpańskiej federacji. Wielkie ku*** dzięki za zepsucie atmosfery przed tak ważnym meczem. A to wszystko przez chciwość, materializm. Brawo wy....

11

@ViscaIniesta Ja mecz odczuwam bardzo, aż wysiedzieć ciężko

3

@ViscaIniesta Tak,bo najlepiej stracic hajs tylko po to zebys poczul gran derby xd a pozniej placz,ze hajsu brak na Coutinho

konto usunięte

1

@Katalończyk 99 Nigdy nie narzekałem, że brakuje nam kasy na kogokolwiek, więc usuń swój komentarz, bo jest bardzo słaby i nietrafiony.

1

@Katalończyk 99 Jesteś pewien że federacja hiszpańska podzieli się równo kasą z Barcą? Bo ja szczerze wątpie!
Jeśli wogóle coś dostaną........../

0

@GamperKubalaCruyff Przeciez kluby dostaja kase z telewizji,dla nich sie oglada

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?