La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

6

Z nieco pobocznych wątków myślę, że warto pochwalić choćby Roberto, który się spisywał naprawdę solidnie, a potem w drugiej linii dawał popis, asysta palce lizać i te dynamiczne wychodzenie spod pressingu, bardzo tego brakuje.
'
Semedo też dał konkretną zmianę i myślę, że wkrótce powinniśmy ich widywać obu obok siebie, fajnie współpracują. Szkoda setki, ale zrobił co mógł.

Ter Stegen według mnie ZM, wiem, że Messi zbiera zasłużone laury, ale według mnie to MAtS nam ten mecz utrzymał do końca, gdy momentami robiło się gorąco.
Gratulacje też dla Vermy, który nie zawiódł, Pique klasa i należy wyróżnić trenera, który chyba nam wygrał ten mecz taktycznie.

Valverde po pierwszej połowie skorygował błędy i mecz się otworzył, mieliśmy mniejsze posiadanie piłki, w sytuacjach wykreowanych też słabiej niż Real (9 do 3), a druga odsłona to koncert i warto odnotować, że wyszła ta sama jedenastka. Nic tylko doceniać kunszt Ernesto i podziwiać tę metamorfozę.
Poukładał nam już obronę, myślę, że z odpowiednimi wzmocnieniami poukłada i inne formacje. Vamos!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?