La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1835 Culés

51

Fajny jeszcze komentarz ze strony Realu odnośnie Kovacicia i Messiego

"Nie winiłbym Kovę za ten mecz, bo moim zdaniem Messiego nie da się zatrzymać indywidualnie bo on i tak to obróci w korzyśc dla zespołu, on jest za inteligentnym piłarzem ( to go różni od CR). Zobaczcie co zrobił przy 1 golu gdzie specjalne dał kilka kroków w bok by ściągnąć Kovę i by Raktitic miał całą przestrzeń otwartą.
Przy drugim golu dwa razy wystawiał Suárezowi piłkę na setkę.
Przy trzecim asysta bez buta.
Gol, asysta, kluczowe zachowanie przy 1 bramce i 9 kluczowych podań, ocena 6/6 i bezprzecznie piłkarz meczu. Jeśli cała taktyka Zidane`a miała na celu neutralizację Messiego to jak to świadczy o Zizu...."

38

@matirix20 wszyscy wiedzą że Messi jest nr1
są tylko tacy którzy nie potrafią tego przyznać

18

@matirix20 Taktyka AnyMessi - 1 gol, 1 asysta
Brak taktyki AnyRonaldo - 0 goli, 0 asyst :D

3

@matirix20 Wszyscy trenerzy, którzy ustawiają zespół pod zatrzymanie Messiego nie powinni w ogóle brać się za trenerke.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?