- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1267 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1267 Culés
1
Od pewnego czasu bardzo modne są hasła typu: "Stop pomówieniom" i twierdzenie, że dana osoba poszła do więzienia za pomówienia ;)
Dziwnym trafem wszystkie te osoby, to ludzie, którzy na prawo i lewo zgrywają uliczników (jak pewien niedawno zatrzymany raper), ale gdy stoją przed sądem, to nagle udają świętych.
I tu moje pytanie. Czy znacie osobiście kogoś, kto odsiaduje wyrok za pomówienia? Czy to kogoś z rodziny, znajomych, sąsiadów. Ja nikogo takie nie znam, a ponoć to zjawisko jest bardzo popularne i wręcz pospolite. Ponoć wystarczy iść na policję, powiedzieć: "A Kowalski z mojej klatki to handluje kokainą" i taka osoba od razu trafia na 3-miesięczny areszt.
Oczywiście moje pytanie jest retoryczne, ponieważ w te bajki nie wierzę. Jednak widząc na YT kanał niejakiego Żuroma, który wszędzie dopatruje się pomówień, czuję pewne zażenowanie... :D
0
@LuisSalvano akurat w przypadku Bonusa zadziałał świadek koronny. Poczytaj sobie o wielu sprawach, w których wszystko odbywa sie dzięki zeznaniom koronnego.
0
@banann16 No to tym bardziej. Żaden koronny nie będzie opowiadał bajek, gdyż czekają go za to grube lata do odsiedzenia. To nie jest tak, że świadek koronny może opowiadać bzdury o kim chce, bez ponoszenia konsekwencji. Bonus zaś sam od początku kreował się na ulicznika, sztywnego chłopaka, wroga "lamusów, policji i konfidentów", a także nagrywał kawałki, takie jak: "Weekend z życia dilera".
Jedno jest pewne - albo jest winnym postawionym jemu zarzutom, albo od samego początku był pozerem.