La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 512 Culés

konto usunięte

20

Jeśli Barca puści Vidala na wypożyczenie to będzie to gorsza decyzja niż kupno Turana, Gomesa i Douglasa

konto usunięte

2

@QAZ Zgadza się, wróci z wypożyczenia i znowu nikt go nie będzie chciał, sprzedać szrot od razu.

7

@coldzera Nie przesadzajmy z tym szrotem :)

konto usunięte

0

@szymon6847 A no to tak w przenośni, ale każdy wie o co chodzi.

1

@QAZ Nie będzie gorszej decyzji niż kupno Douglasa. Nie da się.

konto usunięte

2

@Bartek22 Da się, kupili Douglasa tak naprawde za grosze i mieli jakieś nadzieje że on wypali a wypożyczenie Vidala to już głupota z wyboru. Jak chcą się go pozbyć to niech sprzedadzą póki ma dość dobry okres a jak go wypożyczą to mu tylko kontrakt zleci i cena spadnie. A jeśli ktoś nie da dobrej kaski to go zostawić, pokażmy światu że za drobne nie oddamy piłkarza, jeśli damy go na wypożyczenie to znów pokażemy jacy twardzi są nasi ludzie od transferów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?