La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

4

Włączyłem, zobaczyłem go i opowiem. Pieniędzy (nawet 40 mln) które mielibyśmy wydać na Arthura z pewno nie będziemy żałować... Chłopak ma naprawdę fajny przegląd pola, nie jest na boisku taki zamulony jak Gomes tylko potrafi przyspieszyć grę- i rajdem i podaniem. Bardzo, ale to bardzo przypomina mi naszego Generała. W kadrze Barcy na ten moment nie ma pomocnika o takiej charakterystyce gry, bardzo by się przydał. Potrafi rownież dobrze bronić, odbierać piłki wiec taki Coutinho mógłby przy nim i Busim poszaleć w ofensywie, ale nie wybiegajmy w przyszłość. Zapłacone pieniądze, a właściwie ich cześć by się zwróciły ze sprzedaży innych wiec ja bym nie żałował 40 czy nawet 50 melonów na tego grajka. Nie bez powodu jest powoływany do przecież bardzo silnej kadry Canarinhos. Oby się udało go kupić! No i tego Coutinho (kwestia godzin) ;). Pożegnaliśmy może w końcu generała v2 z Portugalii;) Pewnie ktoś z dwójki Denis/Rafinha odejdzie tez, wtedy dla Aleni może będą minuty ale to poukłada już nasz Ernesto:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?