La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

7

Udany konkurs dla nas dzisiaj na niemieckiej ziemi. Kubacki wreszcie pokazał równe skoki i wkońcu jest podium a Hula świetny w tym sezonie. Szkoda, że nie może skakać w drużynie ale mam nadzieję, że Maciek i Piter trzymają formę na igrzyska i naszą drużynówkę. O Kamila nie ma się co bać bo to klasa sama w sobie. Jest w stanie wygrać turniej i igrzyska spokojnie. Messi skoków narciarskich :)

konto usunięte

3

@Lola120 Hula wyrzuci z czwórki Kota. Dlaczego ma nie skakać w drużynie? W tym momencie różnica jest bardzo duża i Hula jest trzecim skoczkiem Naszego teamu.

1

@Lola120 Czemu nie może?W takiej formie dałbym go za Kota,może Maćkowi wyjdzie to też na dobre.Stefan od dwóch sezonów bardzo dobry.

0

@Janiama Mam nadzieję, że tak będzie :) Najpierw trzeba dać szansę mu w najbliższym konkursie drużynowym. Kot widać, że jeszcze nie ma formy tej co powinien ale to dobry zawodnik i czuję, że przed lutym będzie skakał tak jak należy.

konto usunięte

1

@Lola120 Horngacher nie będzie miał sentymentów. Jak Żyła czy Kot będą cieniowali to Hula ich zmieni. Do tej pory nie musiał tego robić. Do czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?