- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1074 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1074 Culés
3
Przeczytałem właśnie artykuł na WP o sytuacji politycznej w kraju i zastanawia mnie jedno. Czy piszący te artykuły jak się określają lewicowi i liberalni publicyści to nie są jacyś cisi sprzymierzeńcy PiSu. Otóż autor tego pseudo wywodu analizuje raport krytyki politycznej na temat wysokiego poparcia dla partii Jarosława Kaczyńskiego. Samego raportu nie jestem w stanie ocenić ponieważ jeszcze go nie przeczytałem, ale nie o tym mowa. Otóż autor wmawia czytelnikowi, że głównym czynnikiem tak wysokiego poparcia dla tej partii jest to, że Kaczyński i spółka biją w opozycję, sądy i w inne instytucje jak w bęben!;) Co prawda w drobnym procencie może to być racja, ale opinia autora, że jest to główny czynnik jest porażająca. Co lepsze zaleca on opozycji i jej zwolennikom atakowanie PiSu w stylu pani Klementyny i ochroniarza, który zwyzywał dziennikarkę TVP. Jakby tego było mało zalecił demonstrację nie atakującej PiS, ale poparcia dla Wałęsy zapominając, że ten człowiek przez swoje osobliwe zachowanie jest równie nielubiany co Kaczyński poza tym nikt tak nie mobilizuje elektoratu PiS jak właśnie Wałęsa. Otóż taktyka tego pana to nic innego jak kolejne rekordowe poparcia dla PiS i mobilizacja jego elektoratu do granic możliwości oraz przyciągnięcie do tego ugrupowania elektoratu centrowego. Cytując jeszcze raz fragment ucha prezesa "Widzę, że oni nie tylko szukają lidera, ale i szeregowych członków' ja dodam od siebie "i publicystów". Jeżeli ktoś będzie chciał skomentować mój wywód proszę o pohamowanie emocji ponieważ jest to tylko moja opinia;) I na koniec żeby było śmieszniej autor wytyka opozycji brak zrozumienia dla takiego stanu rzeczy ten sam autor co pisze takie bzdury;)