- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
5
Ja tam osobiście się cieszę że Messi Suarez i Iniesta dziś odpoczną .
Z jednej strony wiadomo że Celta to nie Ogórki i że warto by wywieść dobry wynik przed rewanżem bo będzie to ciężki dwumecz ale z drugiej strony czy warto aż tak napinać się na ten Puchar Króla , wiadomo każde trofeum jest ważne ale jak już oszczędzać najważniejszych graczy to właśnie w pucharze gdzie powinni ogrywać się rezerwowi i młodsi gracze .
Awansujemy fajnie , nie awansujemy cóż trudno przynajmniej można się bardziej skupić na lidze i lidze mistrzów.
Zresztą i tak uważam że dziś stać nas na zwycięstwo bo w końcu jesteśmy Barceloną i mamy dobrą drużynę i nie opieramy się tylko na tej niepowołanej trójce graczy a mamy jeszcze innych dobrych graczy którzy mogą nas dziś poprowadzić do zwycięstwa .
5
@Matiz123 Ja bym jeszcze zrozumiał tą ryzykowną kadrę gdyby nasi zawodnicy byli zmęczeni ale oni wracają po przerwie świątecznej! Żeby nie skończyło się złym wynikiem bo na Camp Nou nie zawsze wyjdzie remontada, według mnie zły pomysł z tym słabym składem na groźną Celte
0
@Matiz123 Czy warto się napinać na Puchar Króla ? Dobrze przeczytałem ? Krajowy puchar to jedno z trzech osiągnięć do jakich mamy aspirować , w takim klubie jak Barca nie ma odpuszczania czy zastanawianie się czy warto się napinać .
Mamy 14 punktów przewagi nad Realem i następny mecz gramy z Levante i w dodatki u siebie , wtedy można rotować .
A młodsi gracze muszą trochę poczekać bo mamy zbyt szeroki pierwszy skład i wielu zawodników ma rozegraną małą ilość minut .
0
@QAZ Podczas tej przerwy świątecznej nie trenowali a Messi i Suarez dużo podróżowali. Zresztą decyzja została już podjęta i czy była ona słuszna przekonamy się wieczorem . Ernesto do wyśmienity taktyk więc jestem spokojny o to jak poukłada dziś drużynę pomimo braku ważnych graczy.
0
@ShawnC Nie Real jest w tym momencie główni przeciwnikiem w walce o mistrzostwo :)
1
@ShawnC Wiadomo że Puchar Króla jest ważny ale nie oszukujmy się jest on najmniej ważny z tych 3 trofeów . Po za tym tak jak wyżej pisałem nie opieramy się tylko na Messim , Inieście i Suarezie bo w kadrze są dziś inni dobrzy gracze których stać na wywiezienie dobrego rezultatu co ułatwi nam awans do następnej fazy.
0
@Matiz123 No już widze kontrole nad spotkaniem bez Messiego i Iniesty, myśkisz że Busi sam to uwiezie? Ewentualnie Roberto jeszcze ale zależy na jakiej pozycji zagra bo jak na skrzydle to nic z tego
0
@QAZ Miejmy nadzieję że tak :) jest jeszcze Paulinho i Rakitić więc moim zdaniem tragedii nie ma . Poczekajmy do końca Meczu i wtedy każdy będzie mógł ocenić dzisiejsze decyzje dotyczące składu.