La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1727 Culés

konto usunięte

5

Ja tam osobiście się cieszę że Messi Suarez i Iniesta dziś odpoczną .
Z jednej strony wiadomo że Celta to nie Ogórki i że warto by wywieść dobry wynik przed rewanżem bo będzie to ciężki dwumecz ale z drugiej strony czy warto aż tak napinać się na ten Puchar Króla , wiadomo każde trofeum jest ważne ale jak już oszczędzać najważniejszych graczy to właśnie w pucharze gdzie powinni ogrywać się rezerwowi i młodsi gracze .
Awansujemy fajnie , nie awansujemy cóż trudno przynajmniej można się bardziej skupić na lidze i lidze mistrzów.
Zresztą i tak uważam że dziś stać nas na zwycięstwo bo w końcu jesteśmy Barceloną i mamy dobrą drużynę i nie opieramy się tylko na tej niepowołanej trójce graczy a mamy jeszcze innych dobrych graczy którzy mogą nas dziś poprowadzić do zwycięstwa .

konto usunięte

5

@Matiz123 Ja bym jeszcze zrozumiał tą ryzykowną kadrę gdyby nasi zawodnicy byli zmęczeni ale oni wracają po przerwie świątecznej! Żeby nie skończyło się złym wynikiem bo na Camp Nou nie zawsze wyjdzie remontada, według mnie zły pomysł z tym słabym składem na groźną Celte

0

@Matiz123 Czy warto się napinać na Puchar Króla ? Dobrze przeczytałem ? Krajowy puchar to jedno z trzech osiągnięć do jakich mamy aspirować , w takim klubie jak Barca nie ma odpuszczania czy zastanawianie się czy warto się napinać .
Mamy 14 punktów przewagi nad Realem i następny mecz gramy z Levante i w dodatki u siebie , wtedy można rotować .
A młodsi gracze muszą trochę poczekać bo mamy zbyt szeroki pierwszy skład i wielu zawodników ma rozegraną małą ilość minut .

konto usunięte

0

@QAZ Podczas tej przerwy świątecznej nie trenowali a Messi i Suarez dużo podróżowali. Zresztą decyzja została już podjęta i czy była ona słuszna przekonamy się wieczorem . Ernesto do wyśmienity taktyk więc jestem spokojny o to jak poukłada dziś drużynę pomimo braku ważnych graczy.

konto usunięte

0

@ShawnC Nie Real jest w tym momencie główni przeciwnikiem w walce o mistrzostwo :)

konto usunięte

1

@ShawnC Wiadomo że Puchar Króla jest ważny ale nie oszukujmy się jest on najmniej ważny z tych 3 trofeów . Po za tym tak jak wyżej pisałem nie opieramy się tylko na Messim , Inieście i Suarezie bo w kadrze są dziś inni dobrzy gracze których stać na wywiezienie dobrego rezultatu co ułatwi nam awans do następnej fazy.

konto usunięte

0

@Matiz123 No już widze kontrole nad spotkaniem bez Messiego i Iniesty, myśkisz że Busi sam to uwiezie? Ewentualnie Roberto jeszcze ale zależy na jakiej pozycji zagra bo jak na skrzydle to nic z tego

konto usunięte

0

@QAZ Miejmy nadzieję że tak :) jest jeszcze Paulinho i Rakitić więc moim zdaniem tragedii nie ma . Poczekajmy do końca Meczu i wtedy każdy będzie mógł ocenić dzisiejsze decyzje dotyczące składu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?