- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 889 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 889 Culés
6
- Leonardo Jardim (trener AS Monaco):''Monaco nie ma nawyku sprzedawania swoich piłkarzy w zimowym oknie transferowym. To nasza strategia. Piłkarze ją rozumieją i wiedzą, że nie mają co teraz liczyć na odejście z klubu.'' [en.as.com]
Czyli całkiem możliwe tak jak pisały media z Anglii,że Liverpool powalczy o Riyada Mahreza. Zna ligę i może również zagrać w Lidze Mistrzów co jest dużym plusem. Również jest to tańsza opcja niż Lemara,więc jeśli Coutinho przyjdzie do nas to mogą kupić jeszcze kogoś do wzmocnienia kadry.
0
@BarcaInfo Live za te ok. 150mln mogą sobie kupić 2-3 świetnych piłkarzy i nie muszą wyjść na tym źle. Co prawda takiego magika jak Cou chyba nie znajdą ale oni akurat potrzebują piłkarzy na kilka pozycji. Oby tylko nie przewalili kasy tak jak po sprzedaży Suareza;)
0
@BarcaInfo Będzie Jerry, Cou i to będzie tyle jeśli chodzi o zimowe okienko transferowe.
0
@daniel32778 no wiadomo, Lemar to cel Liverpoolu a nie nasz