- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1449 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1449 Culés
17
Skoki: Freitag oficjalnie odpuszcza najbliższy weekend w Kulm. Szansa dla Stocha na zbudowanie przewagi nam Niemcem w Klasyfikacji Generalnej PŚ.
0
@Szczurini Pytanie, czy to nie jest dobra okazja żeby również odpuścić i przygotowywać się do występów olimpijskich.
6
@JimMorrisonFCB Czemu ma odpuszczać skoro jest w kapitalnej dyspozycji ? Nie ma nic lepszego niż utrzymanie wysokiej formy w konkursie
10
@JimMorrisonFCB Nie. Za półtora tygodnia ruszają MŚ w Lotach, więc idealne przetarcie. Do tego teraz mamy dwa konkursy indywidualne, więc możliwość zyskania nawet 200 pkt PŚ. Przerwa przed IO byłaby logiczna, opuszczając weekend w Willingen (odpuścić go mają ponoć Norwegowie, a na pewno Japończycy). Ale tam też są dwa konkursy indywidualne i Tajner mówi, że mamy skakać wszędzie. Ja bym odpuścił Piotrkowi i Maćkowi, jakby dalej skakali przeciętnie. Kamil niech skacze wszędzie gdzie może, on jak jest w formie to starty są dla niego idealne. Tak samo było 4 lata temu, dwa razy wygrał w Willingen a kilka dni później rządził w Sochi.
0
@Szczurini Dokładnie. Jeśli Kamil Stoch jest w formie to moim zdaniem powinien skakać, a jakaś przerwa/odpoczynek?
Może powiem nieco kontrowersyjną rzecz ale uważam, że mogliby dać Kamilowi wolne podczas zawodów drużynowych w Zakopanem, a także niech po prostu nie skacze wszystkich treningów żeby za bardzo się nie przeciążać.
0
@Szczurini Jak tak to przedstawiasz, to rzeczywiście nie ma sensu przerywać startu.
0
@Showman Nie ma szans, Zakopane to jego królestwo. Pewnie poodpuszcza trening tak jak mówisz. Pewnie rozważali by bardziej opuszczenie Willingen jakby tam był jeden drużynowy i jeden indywidualny, tak jak w Zakopanem.
0
@Szczurini Niestety też tak myślę, a szkoda bo myślę, że mamy na tyle mocną drużynę, że poradzili by sobie bez Kamila, któremu choćby dzień przerwy się przydał przed IO.
A Willingen? Gdyby był tam jeden drużynowy to byłbym za tym żeby odpuścić ale skoro są dwa indywidualne to trochę szkoda tym bardziej, że Niemcy będą skakać bo u siebie, a więc ani Richard Freitag ani Andreas Wellinger nie odpuszczą.