La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2002 Culés

konto usunięte

2

Pił ktoś z was Yerba Mate ? Jakie są wasze opinie? :)

2

@Messi1510 Bardzo polecam. Dobrze działa na trawienie i koncentrację. Pierwsze zaparzenia mogą nie smakować, ale to juz zależy od twojego gustu. Osobiście pijam od ponad roku i bardzo mi smakuje

2

@Messi1510 pijam regularnie, bardzo polecam. Pobudza, nawadnia ( tu są rozne opinie, ale ja odwodniony się na pewno nie czuję ), dostarcza witamin no i mozesz poczuć się hipsterem

konto usunięte

0

@krzysiekjr11 Gdzie Kupujesz ? Myślałem ze sklepu od Wojtka Cejrowskiego kupić :)

konto usunięte

0

@BlAugrAnAPolAnd Gdzie Kupujesz ? Myślałem ze sklepu od Wojtka Cejrowskiego kupić :)
Coś dla sportowców jakieś specjalne tez sa ? :D

1

@Messi1510 Ja osobiście polecam u Pana Wojtka kupować, sprzęt do picia też, ale warto tez poszukać w lokalnej okolicy.

konto usunięte

0

@BlAugrAnAPolAnd I pijesz według zaleceń oczywiscie Pana Wojtka :)
Jak dostane Matero trzeba je jakoś przygotowac do picia czy od razu mozna jechac z Mate ?

0

@Messi1510 Jeśli kupisz to z palo sante (srebrne) to wystarczy ze dobrze wypłuczesz i mozesz zaczynać zabawę :) Z ceramicznym tak samo. Z tykwy trzeba wydrążyć i jeszcze jakiś czas poczekać. Osobiście polecam z palo sante.A co do picia to ja Ci powiem, że na początku się z tym cackałem, teraz sypię susz, wkładam bombilę i zwyczajnie zalewam wodą, temp. biorę " na oko". Nie ma co się tym az tak przejmowac

konto usunięte

0

@BlAugrAnAPolAnd No tak jak myślałem :) Dzięki za rady :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?