- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 554 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 554 Culés
9
https://www.instagram.com/p/Bd3Ew-QAWue/
Fajny, krótki i bardzo przyjemny filmik z wczorajszego występu Dembélé przeciwko Celcie. ;)
Polecam
xofcbxo
65
@xofcbxo A wiecie co jest najlepsze?
Że piłkarz kontuzjowany 4 miesiące, wraca i już w trzecim meczu po kontuzji gra lepiej niż najlepszy piłkarz 2017 w większości meczów tego sezonu :D
2
@KamQiX Ja bym zaczekał jeszcze z tymi "ochachami". Wprawdzie Dembele pokazał się z bardzo dobrej strony, ale zachwyt jest chyba przesadzony. Wszedł na bezjajeczną i sponiewieraną Celtę, która wyglądała już tylko ostatniego gwizdka. Zaliczył asystę z dośrodkowania i przeprowadził stosunkowo nieskomplikowany drybling, gdzie - moim zdaniem - zachował się źle, bo powinien odgrywać do Gomesa lub Arnaiza, gdy byli przez moment w 3 na 1, jak dobrze pamiętam.
Co do pozytywów: cieszy niezmiernie lekkość dryblingu. Okazji do takich szarż będzie mieć bardzo mało, ale jeśli takie się nadarzą, to jestem spokojny o szybkonogiego francuza. Podanie do Arnaiza - miodzio. Także można zacierać ręce, bo rozwija się szybciej niż przypuszczałem.
0
@xofcbxo Oj będziemy mieć z niego sporo pociechy :)
0
@al Fayed a mnie rozpiera w ciul duma, bo tak jak pisałem kiedyś - to się widzi, dembele w jednej akcji zaprezentował się bardziej okazale niż cristiano w ciągu ostatnich paru miesięcy, jak na drwala przystało, czego takich akcji z bezjajeczną celtą nie zrobiłby np deulofeu albo nwm, cały mecz miał andre gomes? to jest czysty talent, przyszłe top 3 złotej piły, a w moich marzeniach jej przyszły zdobywca, bo ten chłopak jest po prostu uroczy i kochany, MUA.
0
@laikike1 Jestem nieco bardziej wstrzemięźliwy. Wolałem Dembele jak Mbappe, potem żałowałem tego drugiego, a teraz sam nie wiem. Po prostu liczę na to, że chłopak wypali i przyniesie nam dużo frajdy:)