La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

2

Odnośnie naszej kadry skoczków, nasuwa się pare wniosków.

Stoch to Stoch. Jeśli trener dobrze go przygotuje to może na Igrzyskach zmieść konkurencję.

Kubacki jest numerem dwa, jedynie nie podoba się to, że wysoko leci, ale szybciej spada. Jak się go oszlifuje to może nawiązać kiedyś do najlepszych.

Hula to jest taki typowy średniak. W tym momencie do drużynówku się spokojnie łapie, ale bez szału.

Żyła jest taki niepewny, chyba mu znowu coś odbiło... numer cztery w kadrze, ale nie gwarantuje klasy takiej jak jeszcze sezon temu.

Kot to sinusouda, aktualnie opadająca. Potencjał ogromny, wykorzystuje nie więcej niż 30% swoich umiejętności.

Wnioski:

Jeśli Trener Horngacher dobrze przygotuje zespół mentalnie, uda mu się podtrzymać dyspozycję Kamila, zmotywuje Piotrka i Maćka to możemy być spokojni. Według mnie Stefan to taki Valverde. Skromny i cichy, genialny taktyk. Norwegowie są poza zasięgiem, Niemcy są nierówni. Niby faworyci, ale bez Freitaga, oraz ze skokami takimi jak Geigera z kwalifikacji na Kulm to z nimi można zawalczyć. Minimum 3 miejsce powinniśmy mieć. Kamil i Dawid to 2 na pierwszą dziesiątkę pucharu świata. Kot, Żyła i Hula w drugiej dziesiątce powinni się zmieścić, dla Wolnego bycie w 30 byłoby sukcesem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?