- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1118 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1118 Culés
1
Cieszy forma Barcelony! Brawo dla trenera i zawodników za postawę po straconej bramce na 2:0. Myślę, że gdyby Paulinho nie strzelił kontaktowego gola przed przerwą, to teraz moglibyśmy mówić o remisie. Barca reaguje - to dobrze. Tego nam brakło w ostatnich latach, kiedy budziliśmy się z ręką w nocniku w 85 minucie. Swoją drogą trenerzy to naprawdę mają pomysły na wyjściową jedenastkę na Anoeta. Jak w pierwszym sezonie Lucho na ławce siedzieli Messi z Neymarem, tak dzisiaj Ernesto postawił na Gomesa w miejsce Iniesty. Myślę, że taka decyzja była spowodowana kilkoma czynnikami. W czwartek Andres zagrał 63 minuty, teraz czeka na dwumecz z Espanyolem, a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. Wolałbym zobaczyć Iniestę w meczu z "Papużkami" niż dziś w meczu ligowym mając dość sporą przewagę nad Atletico i Valencią. Do tego zbliża się dwumecz z Chelsea w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Ostatnio Chelsea złapała lekką zadyszkę - ostatnie 3 mecze to 3 bezbramkowe remisy. Nie mniej jednak Chelsea to nie ogórki, i na ten dwumecz na pewno zepną poślady, bo nikt nie chce odpaść tak wcześnie z Ligi Mistrzów. W tych meczach na pewno zobaczymy naszego magika z "8" na plecach. Dlatego takie mecze, w których nie gra, są dla mnie zrozumiałe. Mam tylko nadzieję, że za trzy tygodnie gdyby Andres potrzebował odpoczynku to żeby w wyjściowej jedenastce widniało nazwisko Coutinho, a nie Gomesa :) VAMOS!