La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

5

Ale mamy okrojony skład. Jutro z powodu urazów nie mogą zagrać: Dembele, Coutinho, Iniesta, Mascherano, Umtiti i Paco. Miny nie można powołać, bo są jakieś problemy biurokratyczne. Do tego Rafinha wraca po 9-miesięcznej przerwie, Semedo po problemach z migdałkami i trzeba pamiętać, że Deulofeu jeszcze istnieje. Mając tak wąski skład Erni i tak go nie powołał. Oby to zwiastowało rychły transfer Gerarda.

0

@Bartek22 Mimo takich problemów brak w kadrze Arnaiza. Czyżby jednak nie spodobała się jego praca, Ernesto na treningach?

2

@Gaucho Nie sądzę. Arnaiz już zdążył pograć i nieźle się zaprezentował. Widać, że Erni chce dawać szanse wszystkim, teraz powołał Rafinhę i Alenę. Myślę, że ten drugi jest powołany, żeby zagrać, a nie dla uzupełnienia ławki. W przeciwnym wypadku na liście byłby Deulofeu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?