La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

konto usunięte

4

Największa beka z tych którzy piszą teksty typu „ taki skład na jutro!” I w ich marzeniach jest Roberto w pomocy. Ludzie przestańcie się łudzić.

0

@KacperFCB miewalem większą beke :D

2

@KacperFCB Czemu? Akurat z tak wąskim składem Roberto w pomocy jest możliwą opcją. Denis to sabotażysta, trio PGR z kreowaniem ma niewiele wspólnego. Rafinhi po tak długiej przerwie nie biorę pod uwagę. On i Alena to jedyni zawodnicy, którzy w pomocy mogliby narobić trochę szumu, więc występ Sergiego w pomocy oceniam na możliwy.

1

@Bartek22 Denis sabotazysta- na to jest tylko jefno okreslenie- xddddddd

0

@FCB24 Na twoje xdddd jedynym określeniem jest jeszcze większe "XD". Nic nie wnosi do gry. Wycofany i przestraszony. Nie wykorzystuje swoich atutów. Ciągle traci piłkę. Jego praca, a raczej jej brak w defensywie to kryminał i właśnie sabotaż.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?