- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1589 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1589 Culés
1
Recenzja filmu Bright ocena 4,5/10 : Będzie to jeden z gorszych filmów tego roku i nawet taka gwiazda jak Will Smith go nie ratuje w sumie nie wiem od czego zacząć krytykę bo jest mnóstwo rzeczy do których można się przyczepić a więc:
1.Film jest o wiele za długi w stosunku do tego co w nim oglądamy mamy wiele świetnie zapowiądających się wątków po czym twórcy totalnie dają nam plaskacza na ryj w skrócie "mamy opowiadania o wielkiej wojnie i o panu ciemności" z czego na koniec nie dowiadujemy się z tych wątków nic ciekawego ba nie są nawet choć trochę bardziej budowane.
2.Totalnie niewytłumaczalne zachowania naszych bohaterów. Tylko początek filmu pozwala nam przez krótką chwilę poznać 2 naszych protagonistów po czym film wrzuca nas w jakieś szambo i tłumaczy zachowania bohaterów wprost przykładowo po 20 min strzelaniny dowiadujemy się dlaczęgo bohater A postąpił tak a nie inaczej
3.Nawet przez chwilę filmu nie czułem się zżyty z żadnym z bohaterów po części to wina pkt 2 ale przez cały film miałem totalnie wywalone na postacie które w pierwszej lepszej chwili mogłby dla mnie umrzeć.
4.Celowe przedłużanie niektórych scen i głupota niektórych bohaterów
5.Końcówka filmu
0
@Barteo Will Smith to w ogóle w ostatnich czasach gwarancja słabego filmu. Ostatni dobry to "Jestem Legendą", który i tak jest co najwyżej mocnym średniakiem, jak porówna się go z resztą filmów w tym gatunku.