La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

0

Właśnie wróciłem i widzę że Real się zabawił, czyli co oficjalnie już Cristiano zostaje ? po takim meczu to na pewno. Swoją droga to niesamowite jest ile on w meczu ma sytuacji na strzelenie bramki, kiedy patrzę na Messiego w polu karnym to przy nim zawsze ktoś jest. Nie wiem jak zagrali ale wiem jedno że z PSG wcale nie będą bez szans, bo tutaj już można było przeczytać że już po LM dla Realu.

2

@ricardo0705 ALe o czym Ty mowisz? Wlasnie nie ogladałes meczu. Tego nie mozna nazwac jak zagrało Deportivo. II liga polska. Poza tym Real tylko wrzutki i wrzutki. W zasadzie tylko byli bardziej skuteczni. Valencia pokaze na czym stoi Real. A nie Deportivo.

2

@ricardo0705 Kolego późniejszej fazie meczu Deportivo grało praktycznie bez obrony więc real im nastrzelal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?