La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 982 Culés

0

O co chodzi z tą całą aferą TVN o Dumę i Nowoczesność ? W ogóle DiN to są narodowcy komuniści czy faszyści ? Jeśli narodowcy to łączy ich coś z ONR-em ?

konto usunięte

0

@AndrzejFCB12345 Duma i Nowoczesność to organizacja neofaszystowska. Wczoraj był dokument o tym, jak w tamtym roku obchodzili 128. urodziny Hitlera, oddawali mu hołdy itd

0

@nitey A czy są to narodowcy, bo śpiewali ''tylko Hitler i nasza Polska kochana'' ? Pytam bo wydaje mi się sprzeczne uwielbiać Hitlera i Polskę.

4

@AndrzejFCB12345 Podobno cos ich łączy. Współzałożyciel DiN to bardzo ważna persona w Ruchu Narodowym i jego członkowie powiazani byli właśnie z ONR'em i RN.

0

@AndrzejFCB12345 No właśnie zdrowym na umyśle ludziom te dwie kwestie za cholerę się nie łączą. Tym "sympatycznym" chłopcom to nie przeszkadza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?