- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1477 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1477 Culés
0
Dragon Ball Super - jak coś nie czytać xD
Jak myślicie kto pokona Jirena ? I czy Son Goku zyska jeszcze wieksza moc od Ultra Instynktu? Sorki ale jaram się ta seria w ciul xD
1
@damian16161212 C17 wygra cały turniej
1
@Socjopata Nie no bez przesady :D
0
@damian16161212 Prawdopodobnie zyska i ta nowa forma będzie się nazywać "Limit Breaker". Poniżej masz jak będzie prawdopodobnie wyglądać. Super kończy się 25 marca, zostało więc jeszcze jakieś 6 odcinków bo będzie chyba jeszcze jedna przerwa w emisji. Kolejny odcinek będzie skupiony na Toppo vs C-17 & Frieza. Zgaduję, że ta dwójka odpadnie przez co Vegeta będzie musiał skupić się na Toppo, a Goku na Jirenie.
https://i.ytimg.com/vi/bFbzVjXFRsc/maxresdefault.jpg
0
@Delolen Fajna byłaby ta nowa forma ale podobno ma być później ciąg dalszy Super to prawda ?
0
@damian16161212 Nie ma nic oficjalnie. Na razie przerwa i tyle.
0
@damian16161212 Dragon Ball Super kończy się 25 marca. W grudniu ma mieć premierę film kinowy. Chodzą plotki, że studio będzie pracować nad nową serią i nowym filmem jednocześnie więc zakładałbym, że Dragon Ball będzie kontynuowany jakoś w przyszłym roku. Tak czy siak trzeba czekać na oficjalne info od twórców.
Toshio Furukawa, aktor głosowy Piccolo:
"To the end? Shock! ….. because it’s still continuing. I guess the last 'Super' time will be the preparation for the next thing (*These are my personal impressions.) Either way, I’m looking forward to the movie version, too!"
1
@damian16161212 Mam nadzieję, że nie Goku bo to już nudne xD
Liczę na remis 2v2 i koniec czasu turnieju :)
Edit; kurde chociaż wtedy wygra Goku, to już nie wiem XD
0
@damian16161212 Tylko co później, kolejne formy? Te same animacje w każdym odcinku meczą, zresztą nie podoba mi się ta koncepcja, Gohan cały turniej bez żadnej formy, nagle Kurilin i jego dziewczyna są silni jak pozostali wojownicy z innych wszechświatów.. Jak już mają kontynuować serie to z głową niech ją robią i logiką
0
@Socjopata Nom racja bo co mogą jeszcze wymyślić co chwilę Goku inna forma ? Ale też szkoda żeby kończyli Dragon Ball :/
2
@damian16161212 Freeza i C17 odpadną, Goku teleportuje się z Jirenem na widownię, a Vegeta pozamiata Toppo, a potem się obudziłem.
0
@damian16161212 Nie kończą Dragon Ball tylko będzie dłuższa przerwa w emisji. Animatorzy i ogólnie osoby pracujące przy serii narzekały, że mają bardzo mało czasu na poszczególne odcinki, dlatego część albo nawet i większość z nich wyglądała i była napisana kiepsko. Widocznie poszli po rozum do głowy, zrobią kilkumiesięczną przerwę w emisji, zrobią kilkadziesiąt odcinków z wyprzedzeniem i zaczną emisję nowej serii za jakiś czas.
0
@Delolen Skąd masz te informacje?
1
@Vahn Z grup fanklubowych na FB.