La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 843 Culés

0

Masakra!!! Dlaczego tutaj znowu dyskusja o tym, czy będziesz kibicował Polakom, czy nie? Nie chcę się tu nadmiernie produkować, bo pewnie nie spodobało by się to co bym powiedział wielu na tym forum i dostałbym bana, ALE. Każdy z natury jest wolnym człowiekiem, takim stworzył nas Pan Bóg, każdy ma prawo być kim chce. Jeżeli czujesz się Polakiem, kibicuj Polakom, a jeśli Francuzem to Francji. Nic mi do tego, ale po co wywoływać takie bezsensowne dyskusje na tej stronie... Ja jestem, czuję się dumny ze swojej narodowości, nie zamieniłbym jej na inną. Jeśli ktoś się za nią wstydzi, niech ją zmieni lub nie wypowiada się na ten temat na forum bo to nie ma sensu. Bo co mnie obchodzi, czy kibicujesz Polsce, Hiszpanii czy RPA? Nie ma to na mnie wpływu a niepotrzebnie podgrzewa dtskusję

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?