La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

9

La Rambla jest chyba cykliczna. Od czasu do czasu musi przyjść gównoburza i zrobić spustoszenie. Cykliczność La Rambli dotyka przede wszystkim 3 tematów:
1.Polityka.
2.Rozdarte serca- czy Polak kibicujący Argentynie na mundialu może nazywać siebie Polakiem.
3.Messi vs Ronaldo- czy ludzie uznający wyższość tego drugiego są pijani lub niespełna rozumu.

Rozumiem, że La Rambla jest od wszystkiego, ale te kwestie były poruszane już tyle razy, że nawet ślepy by zauważył i wyrobił sobie zdanie.

31

@Bartek22 Nie no, szanujmy się, ludzie uznający CR7 za lepszego od Messiego są niespełna rozumu.

2

@Bartek22 Na pewno lepsze to niż:

1. Wystawianie składów.
2. Fifa
3. Powielanie 100 razy tych samych komentarzy.

0

@NGRonnie10 W pierwszym i drugim punkcie nie widzę niczego złego.

0

@baddiekix Zgadzam się. Dziwią mnie tylko ludzie, którzy cały czas to powtarzają. Ja np. pamiętam, że ci od Ronaldo są niespełna rozumu i uważam za niepotrzebne wypisywanie tego co jakiś czas na La Rambli, która zresztą myśli dokładnie tak samo.

0

@baddiekix Sir Alex Ferguson też? Czemu opierasz swoje zdanie na subiektywnej opinii? Szacunek, użytkowniku portalu, ważna sprawa w życiu. Właśnie obraziłeś mnie i być może miliony innych osób, czemu w dzisiejszych czasach zapomina się o szacunku i o tym, że inna osoba może mieć inne zdanie. Ehh, dominuje " moja racja jest mojsza niż twojsza ", jakie to smutne.

1

@Junngeas Nazwałeś mnie kolegą, więc mogłabym powiedzieć, że też mnie obraziłeś. Jesteśmy kwita!

0

@baddiekix A no, w takim razie masz rację. Przepraszam bardzo, kwita! :D Poprawione.

0

@Junngeas Słuchaj, to Ferguson dał szansę Ceerce, dlatego zawsze będzie po jego stronie ;) Nic nowego. Szacunek do Fergusona ma każdy, ale tutaj pewnie nawet sam ze sobą się nie zgodzi ;)

0

@NGRonnie10 Nie, absolutnie, uważam, że przy charyzmie i szczerości Fergusona, nie ryzykowałby innego zdania niż podpowiada jego rozsądek. On zawsze mówił to co myślał, nie obchodziło go co opinia publiczna na ten temat powie lub pomyśli. A co do tematu rywalizacji, ludzie ceniący bardziej Portugalczyka są w mniejszości, trzeba przyznac że po prostu Messiego lepiej się ogląda, ma wrodzony talent i ten jego balans ciała, tego nie ma nikt oprócz niego. Ale jednak ja i miliony innych osób cenią bardziej Ronaldo za jego pojawianie się w najważniejszych momentach, niby nie ma formy, niby gra piach, a tu bach! 8 goli w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, i guzik mnie to obchodzi, że ze spalonego, strzelone z metra, lewą nogą, pośladkami czy plecami.. mnie to po prostu fascynuje i nikogo tym nie obrazam, dlatego oczekuję szacunku, każdy człowiek może mieć swoje zdanie na dany temat. :)

0

@baddiekix I dopiero teraz zorientowałem się, że jesteś kobietą. Wybacz, że to przeoczyłem, w większości dyskutuję z męską częścią, gdyż są w większości. Wielki błąd, przyznaję się, dopiero teraz zrozumiałem.

1

@Junngeas Nie no, nic nie szkodzi haha :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?