La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

47

Wszyscy piszą o moim zdaniem udanym debiucie Coutinho, o kiepskim sędziowaniu i doskonale to rozumiem, ale ja chciałbym powiedzieć kilka słów o człowieku, który jeszcze pół roku temu był tu jechany przez 50% osób, przeze mnie także. Mowa o Rakiticiu.
Co gość gra w tym sezonie to dla mnie jest poezja.
We wczorajszym meczu to był majstersztyk i popis gry taktycznej na najwyższym poziomie w jego wykonaniu. To jak asekuruje obrońców, często wchodzi w buty Busquetsa i rozgrywa z głębi pola, ogromna liczba odbiorów i wygranych przebitek czy też zebranych drugich piłek. Wiadomo że nie jest to piłkarz efektowny, nie zrobi 5 rajdów w meczu, ale jest w tym sezonie niesamowicie efektywny w tym co robi i bardzo pożyteczny. Szkoda tylko tej dobitki po strzele Suareza, bo powinien to zamienić na bramkę, ale jak dla mnie wczoraj to jeden z trójki najlepszych zawodników na boisku.
Nie wierzyłem w niego, że zacznie grać na takim poziomie i tak odpowiedzialnie jak teraz.
Brawo Ivan i oby tak dalej!

konto usunięte

5

@jopek711 Valverde ma jakiś dar wyciągania z piłkarzy najlepszego.

konto usunięte

36

@jopek711 Albo ta piła, po której Messi uderzył w słupek. Aż złapałem się za głowę

1

@jopek711 To od kiedy ogladasz mecze Barcelony, ze nie wierzyles w Rakiete, od miesiaca?

1

@delDisseny Czytaj ze zrozumieniem gościu, to będziesz rozumiał istotę tej wypowiedzi. Stwierdziłem, że jeszcze pół roku temu dużo osób po nim jechało, bo grał przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. A Barcelonie kibicuje dłużej niż Ty, chłopcze.

Komentarz usunięty

0

@delDisseny To, że dostałeś bana raczej świadczy o tym, że ty się masz za mądralińskiego i wszechwiedzącego... A poza tym każdy na tej stronie ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Moja na temat Rakiety jest właśnie taka, że w zeszłym sezonie w porównaniu do obecnego grał piach i tyle. A to, że teraz zaczął grać na miarę swoich możliwości i oczekiwań wszystkich tutaj, to tylko i wyłącznie powód do zadowolenia, które w powyższym komentarzu wyraziłem. Pozdrawiam.

0

@jopek711 Albo schizofrania, albo nieuksztaltowany jeszcze charakter. Oby nie te dwie rzeczy na raz. Over.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?