La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

26

Znając życie to z nami Chelsea zagra mecz życie. Będą mieli obrone nie do przejścia a Bakayoko wyjdzie strzał życia jak Ramiresowi.

3

@D10SLEO I po co się nakręcasz? Aktualnie jesteśmy w lepszej formie i to my jesteśmy faworytem w tym dwumeczu. Messi dobrze pamięta to nieporozumienie z 2012 roku https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/27497671_1495383760560830_1151187967_n.png?oh=3bd34ee0b4eeb5dc3df60137a3e2456d&oe=5A74DFFF i myślę że będzie chciał się zrewanżować

0

@D10SLEO Nie ma co się oszukiwać ale LM to zupełnie inne rozgrywki inna motywacja, podejście do spotkania. Chelsea wyjdzie bardzo nakręcona na spotkanie z nami i to jest pewne. Przykładowo taki Real z którego teraz się szydzi bo przegrali czy to z Villarreal czy z Leganes i mają taką stratę w lidze na pewno postawią wszystko na LM. Mecz meczowi nierówny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?